Přihlášení | Registrace | 25% BONUS na online inzerci !

Proč se registrovat ?

 • 1/ Jednoduchá registrace Vám umožní vytvořit si tzv. inzertní konto s bonusem 25% !
  Registrace znamená pouze zadání kontaktních dat na Vás, které nejsou využity jiným způsobem než k získání konta a objednávek z něj.

  Po vyplnění a odeslání registrace dostanete na Vámi zadaný e-mail potvrzení a přístupové heslo. S těmito daty se přihlásíte do systému (vlevo nahoře na webové stránce) a můžete si vytvořit inzertní konto.
  K jakékoliv částce, kterou si pošlete na konto, Vám automaticky přidáme navíc zdarma 25% z její hodnoty !
  Např.: předplatíte-li si 3000 Kč, bude k Vašemu kontu přičteno 750 Kč, celkem tedy budete mít k dispozici na inzerci 3750 Kč.
  Využijete-li navíc některých z běžně poskytovaných slev při objednání inzerátu, s bonusem 25% ke kontu se Vám výrazně sníží cena inzerce.
 • 2/ Úhrada objednávek on-line inzerce z konta.
  Budete-li mít předplacené konto, můžete své on-line objednávky inzerce z tohoto webu hradit platbou z něj a ušetříte čas s přihlašováním do on-line bankovnictví.
 • 3/ Zjednodušení on-line objednávky inzerce.
  Formulář obejdnávky inzerátu v části "Dokončení objednávky - fakturační údaje a úhrada" je automaticky (jste-li přihlášeni do systému) předvyplněn Vašimi registračními (fakturačními) údaji. Nemusíte tedy při každém podání inzerátu vypisovat svoje data pro fakturaci a následné zasílání daňových dokladů redakcí.
 • REGISTRACE: KLIKNĚTE ZDE

© 1992 - 2024, DeixeNet s.r.o. / kontakt: redakce@deixe-tip.com Všechna práva vyhrazena, použití prvků stránek jen se souhlasem majitele.